Hakkımızda

Buradasınız:

Biz Kimiz?

Kiralık Çadır sektöründe işini büyük bir özveri ile yapan 20 yıllık deneyimli kadromuzla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için çağın gerektirdiği değişimlere de anında adapte olarak her zaman en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Müşterilerimizi ve çalışanlarımızı her zaman memnun eden, sektörün beklentilerini karşılayan güvenilir, kalıcı ve yenilikçi bir yapıda en yüksek hizmeti sunarak sektörünün öncü firmaları arasında yer almak vizyonumuzdur.

Kiralık Çadır hergün farklı organizyonlara çadır kiralama hizmeti verip işini tarihinde teslim ederek %100 müşteri memunyetini garanti etmektedir. İhtiyaca göre çadırları ebatlarına göre küçültüp büyütebilirsiniz. Kiralama sürecini uzatabilir veya kiralama dönemi sonunda yapınızı uygun bir bedelle satın alabilirsiniz. Kiralama süresince yapıların tüm riski sigortalanmaktadır.

Farklı ebatlardaki çadır modellerimizin en önemli özelliği; yeni nesil alüminyum konstrüksiyon olup, kolay ve hızlı kurulabilir olmaları, İş ve yapı güvenliğini ön planda tutan montaj ekibimiz ile sizlerden gelen talepleri ihtiyaç duyulduğunda bilgisayar ortamında 2D ve 3D model oluşturularak ortaya çıkarılacak vaziyet planları, yerleşim ve tasarıma göre etkinliklerinizi şekillendiriyoruz.

Kiralık Çadırlar (Her ebatta ve farklı modellerde)
Zemin Podyum Kiralama ve Halı Kaplama,
Çadır içi Genel Aydınlatma,
Çadır içi İklimlendirme (ısıtma-soğutma)
Alüminyum Kapı Kiralama
Çadır içi Kumaş Süsleme hizmetlerimizin yanında aynı zamanda üretici firma olmanın verdiği avantajımızla özel Çadır İmalatları da yapmaktayız.

Fuar ve Kongreler-Seminerler
Açılış, Davet-Kokteyl
Çadır Günleri-Outlet Satış
Düğün-Nişan-Doğum Günü
İftar ve Özel Organizasyonlar vb. gibi çeşitli sektörlerde hayal edilen organizasyonlara imza atmaya devam etmekteyiz.

Tedarikçilerimiz